Facebook
Logo

 

 

32 42 42 797 Telefon 502 64 61 69

poczta@biuro-hossa.eu

PROMOCJE

sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nowy klient przez Internet

Oferta dla nowych klientów prowadzących już działalność gospodarczą, którzy podpiszą umowę z naszym biurem rachunkowym i zadeklarują, że dotarli do nas przez naszą stronę internetową, oferujemy 3 miesiące z rabatem w wyskości 50%.

Poleć nas swoim znajomym

Doceniamy zaufanie jakie okazują Państwo, przekazując księgowość w nasze ręce oraz polecając nas innym. Polecającemu nas innej firmie, z którą zawrzemy umowę proponujemy zniżkę równą 100% pierwszej opłaty wniesionej przez tą firmę. Dotyczy klientów rozliczających się na podstawie KPiR.

Twoja nowa firma

Bezpłatnie pomożemy w założeniu własnej firmy. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług może liczyć na pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej: CEIDG, ZUS, US. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty i złożymy w odpowiednich urzędach. Doradzimy jaką wybrać formę opodatkowania. To wszystko dla Ciebie gratis.

Absolwent

Osoba po raz pierwszy podejmująca działalność gospodarczą lub posiadająca status bezrobotnego za pierwsze trzy miesiące rozliczeniowe płaci tylko 50 zł brutto. Osoby właśnie planujące założenie firmy, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług będą mogły skorzystać z naszej pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełniamy za Ciebie wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w Twoim imieniu w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis!!!!

 

W razie pytań prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na zakładce zapytanie ofertowe lub po prostu najlepiej do nas zadzwonić.