O nas

Biuro Rachunkowe Hossa to przede wszystkim zespół pracowników.
Podejmując współpracę z Biurem Rachunkowym Hossa możesz liczyć na:
  • Elastyczność - usługi księgowe w pełni dopasowujemy do Państwa potrzeb i wymagań.
  • Wiedzę i doświadczenie - cały czas jesteśmy na bieżąco z zachodzącymi zmianami w prawie oraz mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe.
  • Bezpieczeństwo - zapewniamy, że powierzone nam dokumenty księgowe oraz dane będą zachowane w pełnej tajemnicy zawodowej.
  • Terminowość - współpracując z naszym biurem rachunkowym możesz mieć pewność, że nie przeoczysz żadnych ważnych terminów.

Historia naszego biura

Biuro Rachunkowe Hossa powstało w 1995 roku wraz z uzyskaniem przez założycielkę biura licencji Ministerstwa Finansów. W pierwszych latach działalności było to kameralne Biuro Rachunkowe. Od samego początku został położony nacisk na jakość prowadzonych usług. Wraz z upływem lat klienci docenili jakość usług. Rozwój biura polega na poleceniach zadowolonych klientów. Aktualnie została wybudowana nowa siedziba przy ul. Energetyków 83.

Naszym mottem jest jakość usług i zadowolenie klientów. Profesjonalnie obsłużony klient jest naszym najważniejszym wyzwaniem.

Hossa to nie tylko biuro rachunkowe,
ale także nowoczesny biurowiec

Wraz z upływem czasu zapadła decyzja o budowie nowej siedziby biura rachunkowego. Dodatkowa przestrzeń biurowa pozwala na dalszy rozwój Biura Rachunkowego Hossa jak i umożliwia jeszcze bliższą współpracę z firmami, które zdecydowały się na przeniesienie swojej siedziby do nowego biurowca. W naszym budynku znalazły siedzibę kancelarie adwokackie, biuro projektowe, firma budowlana jak i ośrodek zajmujący się rehabilitacją dzieci i młodzieży.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

HOSSA

Nasze Biuro Rachunkowe
specjalizuje się w obsłudze firm w
zakresie księgowości podatków oraz
kadr i płac.

Posiadamy licencję Ministerstwa
Finansów nr 5037/2004.

Kontakt

Biuro Rachunkowe HOSSA
ul. Energetyków 83
44-200 Rybnik

tel: 32 42 42 797
502 646 169
e-mail: poczta@biuro-hossa.eu
Copyright @ 2020, Biuro Rachunkowe HOSSA
Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zobacz naszą politykę prywatności.
×